Czym jest acne derm?

Problem trądziku obrósł już w legendy. Różne mity krążą o powodach jego powstawania, a także metodach jego usuwania. A przecież nie trzeba wierzyć powtarzanym tylko plotkom, skoro można bez najmniejszego problemu w każdej aptece kupić środek, który skutecznie z tego problemu wyleczy. Mowa jest oczywiście o acne derm. Czym jest ten środek i dlaczego jest tak skuteczny?

Nowoczesne zwalczane trądziku?

Stosowanie acne dermu jest zalecane każdemu, kto na co dzień zmaga się z powstawaniem na skórze trądziku. Zawarty w składzie tego środka kwas azelainowy, który jest jego substancją czynną, wykazuje bardzo silne działanie antytrądzikowe. Wszystko dzięki temu, że kwas ten działa antybakteryjnie, co uzyskiwana jest dzięki zahamowaniu syntezy białek w komórkach, które są budulcem wywołujących trądzik bakterii.

Jak używać acne derm?

Metoda używania tego środka jest bardzo prosta. Wystarczy tylko dwa razy dziennie, najlepiej rano i wieczorem, wsmarować dawkę acne derm na wcześniej umytą i wysuszoną skórę. Należy przy tym pamiętać, że nie można tego środka stosować, jeśli jest się uczulonym na jego substancję czynną lub też na inne zawarte w nim substancje. Jest to niezwykle ważne ze względu na ryzyko wystąpienia podrażnienia skóry.

Acne derm można nabyć na stronie: https://www.apteka-oliwna.pl/acne-derm-20-krem-20-g

Ten wpis został opublikowany w kategorii Kremy. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *